Fotograf Arkadiusz Modliński

O mnie

Cześć nazywam się Arkadiusz Modliński. To jest moja strona internetowa, która przybliży Wam wstępnie moją osobę.

PRACA
Pod koniec 2015 roku założyłem własną firmę pod nazwą „Fotograf Arkadiusz Modliński”. Chcę robić dla Was zdjęcia z ważnych chwil w Waszym życiu. Główną moją działalnością jest fotografia.

FOTOGRAFUJĘ
Fotografowaniem zajmuję się od 2003 roku. Tą pasją zaraziłem się od mojego taty, który w swoim czasie miał własną ciemnię fotograficzną i pomógł mi w tej dziedzinie stawiać pierwsze kroki.

PODRÓŻUJĘ
Uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca. Wyprawa może być zaplanowana z mapą w ręku lub też zupełnie spontaniczna, bez konkretnego planu . Świat jest piękny, dlatego uważam, że fajnie w życiu zobaczyć chociaż jego część. Czasami warto zejść ze szlaku i iść własną drogą, aby zobaczyć coś nieoczywistego, nie zawsze widocznego dla innych, co pozwala w trochę innym świetle patrzeć na świat.

AKTYWNIE
Uwielbiam sport od małego. Kiedy w TV obejrzałem pierwszy mecz piłkarski. Później w wieku 8 lat rozpoczęła się moja przygoda w szkółce piłkarskiej GKS . Obecnie hobbystycznie staram się w wolnym czasie grać, uwielbiam też snowboard a także jego letnią odmianę – freeboard.

MARZENIE
Chciałbym skoczyć ze spadochronem.

JA
Pochodzę z Pajęczna, jednak moim miastem jest Bełchatów. Obecnie ze względu na mój zawód mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju. Mam cudowną córeczkę Hanię która jest moim największym skarbem.

Zapraszam do kontaktu!