O mnie

Cześć nazywam się Arkadiusz Modliński. To jest moja strona internetowa, która przybliży Wam wstępnie moją osobę.

PRACA
Pod koniec 2015 roku założyłem własną firmę pod nazwą „Fotograf Arkadiusz Modliński”. Chcę robić dla Was zdjęcia z ważnych chwil w Waszym życiu. Główną moją działalnością jest fotografia, jednak zajmuję się także video oraz grafiką.

FOTOGRAFUJĘ
Fotografowaniem zajmuję się od 2003 roku. Tą pasją zaraziłem się od mojego taty, który w swoim czasie miał własną ciemnię fotograficzną i pomógł mi w tej dziedzinie stawiać pierwsze kroki.

REDAGUJĘ
Redaguję treści na profile portali społecznościowych oraz portale sportowe, nie tylko pod względem graficznym ale też merytorycznym przygotowując opisy, zestawienia, wywiady i artykuły.

PODRÓŻUJĘ
Uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca. Wyprawa może być zaplanowana z mapą w ręku lub też zupełnie spontaniczna, bez konkretnego planu . Świat jest piękny, dlatego uważam, że fajnie w życiu zobaczyć chociaż jego część. Czasami warto zejść ze szlaku i iść własną drogą, aby zobaczyć coś nieoczywistego, nie zawsze widocznego dla innych, co pozwala w trochę innym świetle patrzeć na świat.

AKTYWNIE
Uwielbiam sport od małego. Kiedy w TV obejrzałem pierwszy mecz piłkarski, tata musiał zapisać mnie do szkółki GKS gdzie w wieku 8 lat zacząłem regularnie kopać piłkę. Obecnie hobbystycznie gram w lokalnej drużynie na poziomie amatorskim, uwielbiam też snowboard a także jego letnią odmianę – freeboard. Lubię też biegać i chodzić na siłownię.

MARZENIE
Chciałbym skoczyć ze spadochronem.

JA
Mieszkam i pracuję w Bełchatowie, niewielkiej miejscowości w centrum Polski. Mam cudowną córeczkę Hanię która jest moim największym skarbem i wspaniałą narzeczoną Paulinę, która jest dla mnie dużym wsparciem.

FOTOGRAF ARKADIUSZ MODLIŃSKI
ul. Wojska Polskiego 23a (II piętro)
97-400 Bełchatów
NIP: 769-207-47-09
Regon: 363182327